מה יהיה איתך סביבה?

—————–20.10.2018——————

כבר זמן מה שלא ישבתי כמו שצריך לכתוב. לפעמים אחרי כמה ימים של רעיונות, פתאום הם מפסיקים לבוא..
אז החלטתי לא להרגיש רע לגבי זה, אלא פשוט לזרום…
עברו כמה ימים והיו לי כל מיני רעיונות על דברים שרציתי לכתוב או דברים שרציתי להגיד והרגשתי שלא התפנתי לזה עד עכשיו.
אז הנה, יצאתי למרפסת רק אני, הלפטופ והרעש של המזרקה והחלטתי להתמסר לכתיבה. נראה מה יצא מזה הפעם.

לאחרונה הרגשתי שהסביבה מעסיקה אותי. כאילו לא משנה לאן הלכתי, או מה חשבתי ראיתי רק סביבה סביבה סביבה.. בעיקר פיזית.. ולמרות שלמדתי הום סטיילינג תהיתי לעצמי למה זה כל כך מעסיק אותי במיוחד שזה ממש חלק קטן מעולם הריפוי בעיסוק ובמיוחד שעולם העיצוב, בשמו המוכר לציבור הוא לא ממש מענייני הריפוי בעיסוק, אמנם מענייני הפרטיים כן אבל לא למדנו על צבעים, על ריהוט או אקססוריז. למדנו כי לסביבה יש משמעות, למדנו איך להנגיש סביבה, איך להסתכל על מה שקיים ולראות האם זה מקדם את התפקוד של האדם או לא, האם איך שהסביבה מאורגנת עלול להוות נזק טווח ארוך או לא. למדנו איך לרתום את הסביבה לתפקוד טוב יותר למי שיש בעיות קשב, קושי בזיכרון, קשיי התארגנות וכו׳.. למדנו איך להסתכל על הסביבה ככלי לשיפור הביצוע שלנו כבני אדם.

ולמרות שלמדתי את השתיים כל כך קשה לי להפריד, כי מוזיקה, צבע, עיצוב, ריהוט ואקססוריז משנים את כל התחושה שלי בחללואני די בתקופה של לבחון מה עושה לי טוב, אז לא יכולתי להתעלם מזה ממש.
אני יודעת על עצמי, כמה נעים לי בחללים מעוצבים, כמה הם מוציאים ממני וכמה כיף לי להיכנס הביתה כשהכל מעוצב.
ולא משנה מה עשיתי בתקופה האחרונה, זה מה שראיתי.

והחלטתי בכל מקרה שאני לא אלחם בזה.. כי יש תקופות כאלה, שאנחנו מתמקדים בדבר מסוים והוא מלווה אותנו לכל מקום. אז הפעם זאת הסביבה.

ותכלס אי אפשר באמת להתעלם ממנה, כי היא בכל מקום.
אז תסלחו לי מראש!