זהירות! חולת מטרות וצ׳קליסטים לפניכם!

—————–02.01.2019——————

 

מזמן לא הלכתי סתם ככה ללא מטרה.

בעיר, המטרות שלי דיי שוות בסך הכל… ועוד עכשיו כשעברתי לתל אביב זה ממש כמעט בלתי אפשרי לא לממש אותן.

שופינג, זו מטרה דיי אהובה עלי בסך הכל, לא יודעת מה איתכן אבל אין כמו הריח הזה של נעליים חדשות או חולצה מהממת חדשה שאין לי מתי ללבוש אותה.

בקיצור כשזה מגיע אלי בנושא, זה די אסון לכיס שלי.

בטבע, זה קצת יותר משתלם לי או לבעלי, אבל אם להיות כנה זה לא ממש עובד לי לאחרונה.

בעיקר בגלל שאני בן אדם של מטרות וצ׳ק ליסטים.

אני רק חושבת על זה ותחושה צמרמורת מתפשטת בגופי.

אני לא יודעת אם זה מאז שהייתי ילדה אבל הבית שלי, הטלפון שלי, המחברות שלי – בקיצור כל מה שהוא שלי … מלא בצ׳ק ליסטים ומטרות.

וכל פעם שיש לי הזדמנות לרענן אותן זה יום טוב.

גם כי סדר חזותי עושה לי סדר בראש ועוזר קצת להרגיע אותי, שזה חשוב למה אני דיי דרמטית בסך הכל. כבר אמרתי לכם כמה השפעה יש לסביבה עלי?

וגם כי וואלה זה מכניס קצת דרייב ועניין לחיים השגרתיים שלי. היי לך עיסוק שנותן מוטיבציה! (באמת ריפוי בעיסוק לקח לך זמן להגיע).
אבל שנה חדשה, זו הזדמנות טובה לעשות ריענון במטרות, אז לא נשארתי חייבת ל-2019 וישבתי ועשיתי זאת, ועוד בתוך מחברת מהממת כזו שעושה חשק לכתוב בה.

 

אז ברשותכם אני מקדישה רגע גם לריפוי בעיסוק, בכל זאת מגיע לו!בעיקר כי בין כל המילים אדם, עיסוק, סביבה שוכנת לה המילה מטרה והיא המנצחת של כל התזמורת.

אז למה לעזאזל את מתכוונת?

אני מתכוונת שככל שאני מעמיקה יותר ויותר במקצוע אני מגלה כמה המטרות הן הדבר הכי חשוב!!! (אחח רגע של התמוגגות)

המטרה שלי כאשת מקצוע, המטרה שלי בתוך המסגרת הטיפולית, המטרה שלי בתור טל והמטרה שלי בשינוי סביבה, או בקידום עיסוק משמעותי…

השאלה היא מדוע אני עושה את מה שאני עושה הופכת את הדברים שאולי נראים לאדם המתבונן כרדנומליים, אקראיים, לעיתים כמשחק לבעלי משמעות, עם רציונל קליני והן שהופכות את הטיפול למקצוע. (וכזה שהתאהבתי בו)

מצאתי כשיש לי מטרות, לא משנה באיזו מסגרת, אני יודעת לאן אני הולכת, קל לי להיות גמישה יותר לשינויים שקורים בדרך, קל לי להסביר מדוע אני עושה את מה שאני עושה ומדוע בחרתי בדרך זו ולא אחרת ואז….

אני יותר סבלנית לתהליך ואף פעם לא הייתי סבלנית גדולה…

אז החלטתי להיות גם סבלנית אלייך יותר 2019.

תודי לי אחר כך.

ומה אתם חושבים על מטרות, על סבלנות ובכלל על הריפוי בעיסוק?

מתה לשמוע!פור ריל