אודות האתר , אודותיי

אודות

אודות האתר-

אתר OTI הוקם במטרה להעלות מודעות למקצוע הריפוי בעיסוק וליצור חיבור בין עולם הריפוי בעיסוק אליכם. האתר מהווה הזדמנות מיוחדת עבור מי מכם שיודעים ועבור מי מכם שלא יודעים עד כמה הריפוי בעיסוק יכול לסייע לחייכם גם אם אין בהם שום קושי.

זה המקום שלכם לקרוא, לשמוע, להתעניין ולגלות דברים חדשים אודות הריפוי בעיסוק וחייכם.

זה המקום שלכן מרפאות בעיסוק לשתף, לחשוף ולהעביר את החוויות שלכן בתור מרפאות בעיסוק הלאה…

 

אודותיי-  

אל הריפוי בעיסוק הגעתי לגמרי במקרה, בלי יותר מדי ידיעה מה המשמעות של המקצוע הזה, במה בדיוק הוא מטפל או למה הוא כל כך חשוב. למרות שאחי היה מטופל בריפוי בעיסוק מספר שנים ועבורנו במשפחה זה היה סמל להצלחה ולחשיבות של הטיפול המוקדם בריפוי בעיסוק זה עדיין לא הבהיר לי בדיוק מה המקצוע הזה עושה.

ככל שהעמקתי בקריאה על המקצוע ובלימודים הבנתי שממש מתחת לנגד עיניי נמצא המקצוע אליו כמהתי, מקצוע אנושי ,ייחודי ומלא באהבה.

את האתר הקמתי האתר מתוך אהבה למקצוע ומתוך רצון עז לספר לכם איך הריפוי בעיסוק יכול לחולל פלאים גם אם אין לנו מגבלה, וכי ידע ,הבנה של תהליכים בחיינו יכולה לשפר את איכות חיינו ולהפוך אותם למהנים וטובים יותר עבורנו ועבור משפחותינו.

אני מזמינה אתכם לקרוא, לשמוע להתאהב ולגלות כמה ייחודי הריפוי בעיסוק ואיך בדרכו שלו הוא יכול לשנות את חייכם.

תמיד חלמתי להיות חלק משינוי אישי וחברתי שלנו כאנשים אך גם כחברה,  מקווה שאצליח לעורר בכם השראה ואהבה לפתוח לכם חלון לעולם הריפוי בעיסוק שעבורי הוא דרך חיים.

מקווה שתהנו,

שלכם, טל