הירשמו ל-OTI

אם את מרפא\ה בעיסוק ואת שואלת את עצמך למה כדאי לך להצטרף לאתר?

הנכס הדיגיטלי שלך!
יצירת פרופיל אישי הייחודי לך המדגיש את האני מאמין שלך, הייחוד שלך והעשייה המקצועית שלך לאורך השנים. אני מאמינה שתמונה, מילים ומסר אישי עוזרות ללקוח להתחבר אלינו ולבחור דווקא בנו כאנשי המקצוע. האתר מהווה עבורך הזדמנות לחשיפה וקידום שלך ושל העסק שלך בצורה קצת אחרת.

לחיות את ערכי המקצוע
אם את מאמינה בקידום המקצוע ובחשיבות שלו ואם לפעמים את מרגישה שלא מכירים את העשייה שלך ושל המקצוע כמו שהיית רוצה? זוהי ההזדמנות שלך לקחת חלק ולהשפיע.

לתת במה לדברים שלך
האתר מאפשר לך הזדמנות לכתוב ולהפיץ את המסר האישי שלך!

כוחה של קהילה
בימים אלו נפתחת קבוצת פייסבוק סגורה לחברות האתר מתוך מטרה לקדם ולעזור האחת לשנייה. בין אם את בתחילת דרכך או בין אם את כבר שנים במקצוע. לכולנו יש התלבטויות, חששות ודברים לחלוק. אני מאמינה שבעידן הנוכחי אין תחרות. לכל אחת ואחד מאיתנו יש ערך לתת ואין האחת עולה השניה. פירגון בין אנשי המקצוע הוא לא רק הכרחי לנו, אלא גם לקידום המקצוע.

שותפויות
עצם המפגש והשיח עם אחת עם השנייה מאפשר יצירת חיבורים ושיתופי פעולה חדשים שיכולים להצמיח אותך ואת העסק שלך. זה המקום שלך לתת ולקבל. 

טיפים והדרכה לשימוש ברשתות החברתיות.
החשיפה שהולכת וקטנה ברשתות החברתיות מקשות עלינו לבלוט בין המידע הרב שמציף את הרשתות החברתיות בכל רגע נתון. בימים אלו אני פועלת כדי לתת לכן כלים כדי להבין איך לבלוט ברשת החברתית ואיך ניתן להגדיל את החשיפה שלכן ולמשוך אליכן עוד ועוד לקוחות לעסק האישי שלכן.

הסיבות להצטרפות ברורות לכולן, הסיבות לתשלום דמי מנוי קצת פחות.
ובכן, תחזוקת האתר, יצירת פרופיל אישי, קידום מומן ואורגני, הפעילויות ברשתות חברתיות, מעבר על תוכן ,יצירת תוכן והדרכות עולות זמן וכסף ואני משקיעה בהן זמן רב.  אם את מאמינה כמוני ביכולת שלנו לייצר שינוי, אשמח לראותך חלק!
לינק להרשמה: https://www.ot-i.co.il/levels/levels2/

ואם את\ה לא מרפאה בעיסוק ואת\ה רוצה לקבל פרטים ולהישאר מעודכנ\ת בטיפים הכי חדשים, הרשמ\י כאןhttps://mailchi.mp/e155cb992f8c/oti